ru ua

Зростання економіки України є недостатнім для досягнення докризового рівня життя, - Світовий банк

Зростання економіки України є недостатнім для досягнення докризового рівня життя, - Світовий банк Фото: СБ незадоволений зростанням економіки України (vsemirnyjbank)

У банку констатували постійне зростання бідності в Україні

Нинішнього рівня економічного зростання України недостатньо для підвищення рівня життя громадян, найменше, до докризового рівня. Про це сьогодні під час прес-конференції заявила директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, передає кореспондент РБК-Україна.

"У першій половині 2017 зростання склало 2,4%, але цього недостатньо для того, щоб підвищити стандарти життя громадян України до докризового рівня і недостатньо для того, щоб зменшити рівень бідності в значній мірі. На жаль, бідність росла з початку кризи", - заявила Кахконен.

За її словами, без підвищення темпів економічного зростання до 4% і більше Україна ризикує потрапити в пастку низького зросту. Щоб цього уникнути, в країні повинен бути введений ряд невідкладних реформ.

Йдеться, перш за все, про створення прозорого ринку землі, реформи освіти, охорони здоров'я, фіскальної сфери і пенсійну реформу.

Нагадаємо, Світовий банк зберіг прогноз зростання ВВП України в 2017 році на рівні 2%.