ua en ru

Російські війська та бойовики продовжують атаки позицій сил АТО, незважаючи на перемир'я, - ІО

Російські війська та бойовики продовжують атаки позицій сил антитерористичної операції, незважаючи на перемир'я.

Російські війська та бойовики продовжують атаки позицій сил антитерористичної операції, незважаючи на перемир'я. Про це у своєму Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень, представник групи "Інформаційний опір" (ІО) Дмитро Тимчук.

"Російсько-терористичні війська не дотримуються умови перемир'я відповідно до протоколу, підписаного вчора в Мінську між представниками України, ДНР і ЛНР з участю ОБСЄ. Продовжуються напади і обстріли позицій і блокпостів українських військ на території Донбасу з боку російських військ і терористів", - написав Тимчук.

Зокрема, вчора після 18:00 і до теперішнього моменту терористи здійснили кілька спроб атакувати позиції українських військ на території аеропорту в Донецьку. В ході штурмів противником використовувалися гранатомети і вогнемети.

Також після 18:00 були здійснені обстріл позицій українських військ в районі н.п. Попасна, Красногорівка, Золоте, Новотроїцьке.

"Українські війська повністю дотримуються умови перемир'я, і відкривають тільки у відповідь вогонь при нападі на свої позиції", - зазначив Тимчук.

За його даними, вчора до 18:00, тобто до початку перемир'я, українськими військами було знищено 1 танк, 6 САУ, 2 БТР, 1 БМП, 7 артилерійських знарядь, 6 мінометів, а також жива сила терористів (більша частина - в районі Маріуполя).