Російські військові несуть небойові втрати на Донбасі, - розвідка

НовиниНадзвичайні події    09.09.2016 - 11:04
Фото: російські військові на Донбасі (прес-служба Міноборони РФ)
Фото: російські військові на Донбасі (прес-служба Міноборони РФ)

Українська розвідка повідомляє про зростання кількості надзвичайних подій у частинах і з'єднаннях російських окупаційних військ

У частинах і з'єднаннях російських окупаційних військ на Донбасі через значне фізичне і психологічне напруження від тривалого перебування на передових позиціях і постійні військові навчання без належного відпочинку, а також з огляду на систематичні випадки знущання з боку командного складу, відбувається зростання кількості надзвичайних подій, в тому числі таких, які призводять до небойових втрат. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

Як зазначається, 8 вересня в результаті невпорядкованої стрілянини для "зняття стресу", перебуваючи у стані нервового зриву, військовослужбовець 7-ї окремої мотострілкової бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ВС РФ Ковальов Олександр Валентинович (17.03.1976 р.н.) застрелив свого "земляка", громадянина Росії Чуріна Івана Васильовича (05.07.1987 р.н., м. Москва).

"Щоб приховати факт надзвичайної події, командування бригади звільнило загиблого заднім числом і наказало повідомити рідним про його самогубство", - йдеться в повідомленні.

 

Обстановка на тимчасово окупованих територіях та навколо України станом на 9 вересня Протягом доби у рамках активної фа...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 9 вересня 2016 р.

Також, за даними української розвідки, в середу 7 вересня за спробу самовільно залишити передові позиції і чинити збройний опір, було поранено військовослужбовця 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ВС РФ громадянина Росії Бєднова Геннадія Петровича (08.01.1988 р.н., м. Вороніж).

"6 вересня ц.р., перебуваючи у стані металкоголього психозу, помстився за систематичні побої і завдав ножових поранень російському офіцеру військовослужбовець 100 окремої мотострілкової бригади (Донецьк) 1 АК (Донецьк) ВС РФ Осанов Артем Олександрович (21.07.1984 р.н.)", - резюмували в ГУР Міноборони України.

Нагадаємо, як повідомлялося вчора, "власті" ЛНР використовують прослушку телефонів для розширення мережі інформаторів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Гібридна війна на Донбасі закінчиться поразкою для Росії, - Пентагон Контрактники РФ на Донбасі погрожують розкрити "таємниці Кремля", - розвідка
On Top