"Власті" ЛНР використовують прослушку телефонів для розширення мережі інформаторів

НовиниНадзвичайні події    08.09.2016 - 11:40
Фото: прослушка телефонних розмов у ЛНР (Красноград.NET)
Фото: прослушка телефонних розмов у ЛНР (Красноград.NET)

Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook

На території самопроголошеної "Луганської народної республіки" співробітники Федеральної служби безпеки Російської Федерації (ФСБ РФ) активізували заходи щодо залякування місцевих жителів і посилення поліцейського режиму. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

Як зазначається, це відбувається у зв'язку зі зростанням відкритих проявів проукраїнських настроїв серед населення тимчасово окупованих районів Луганської області, в т.ч. стихійних зборів для демонстративного засудження діяльності російських окупаційних військ і зрадників.

"З початку вересня ц.р. у ключових містах області: Луганську, Стаханові, Дебальцевому демонстративно, без будь-яких юридичних підстав, прослуховуються телефонні розмови місцевих жителів і проводяться заходи щодо розширення мережі інформаторів. За кожним фактом зафіксованого невдоволення діями російських окупаційних військ і т.зв. "влади ЛНР", а також підтримки України, проводиться затримання "порушників" і їхнє залякування наслідками, в т.ч. можливою ​​кримінальною відповідальністю за будь-яким вигаданими звинуваченнями", - йдеться в повідомленні.

 

Обстановка на тимчасово окупованих територіях та навколо України станом на 8 вересня У рамках активної фази стратегічн...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 8 вересня 2016 р.

Нагадаємо, за даними "Інформаційного спротиву", "власті" ЛНР допускають акції протесту через невиплату зарплат.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Прокуратура направила до суду справу "міністра" ЛНР СБУ затримала інформатора ЛНР
On Top