Росіян вибори в США цікавлять більше виборів до Держдуми, - опитування

НовиниСуспільство    21.10.2016 - 16:20
Фото: вибори в США
Фото: вибори в США

57% росіян вважають, що результат президентських виборів в США важливий для Росії

53% росіян стежать за ходом виборчої кампанії в США, причому за три останніх місяці це число збільшилося на 12%. Про це свідчать результати опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦИВГМ), передає Deutsche Welle.

При цьому, згідно з вересневим даними "Левади-центру", вибори президента США цікавлять росіян більше, ніж вибори до російської Держдуми. Останні цікавили лише 46% респондентів.

Відзначається, що 57% російських громадян вважають, що результат президентських виборів в США важливий для Росії. 35% впевнені, що національним інтересам Росії більше відповідає перемога Дональда Трампа, і тільки 6% вважають, що РФ більш вигідна перемога Хілларі Клінтон.

Підкреслимо, що в той же час більшість росіян не вірять, що перемога Трампа призведе до поліпшення відносин між Росією і США. Відлиги в міждержавних відносинах після перемоги Трампа очікують лише 29% учасників опитування. І тільки 4% опитаних вважають, що відносини покращаться після перемоги Клінтон. 45%, навпаки, вважають, що перемога Клінтон призведе до подальшого погіршення відносин.

Нагадаємо, кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив, що оскаржить підсумки виборів, якщо програє.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Засновник Wikileaks оцінив ймовірність перемоги Трампа на президентських виборах Перемога Трампа вплине на світові ринки сильніше Brexit, - аналітики
On Top