ru ua

Росія заявила про затримання в Ростові військовослужбовця ЗСУ

Росія заявила про затримання в Ростові військовослужбовця ЗСУ Фото: ЗСУ

Повідомляється, що військовий перетнув кордон РФ поза встановленого пункту пропуску без документів

Військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ) перетнув державний кордон Росії поза встановленого пункту пропуску без документів. Про це заявили в прикордонному управлінні ФСБ Росії по Ростовській області, передають "РИА Новости".

"Затриманий перетнув державний кордон РФ поза встановленого пункту пропуску, при собі не мав документів, що засвідчують особу", - йдеться в повідомленні.

Органом дізнання прикордонного управління стосовно військовослужбовця порушено справу про адміністративне правопорушення за статтею "Порушення режиму державної кордону РФ". Розглядається питання про його притягнення до кримінальної відповідальності за статтею "Незаконне перетинання державної кордону РФ".

Нагадаємо, у вересні на контрольному пункті в'їзду/виїзду "Каланчак" на адміністративному кордоні з Кримом, співробітники Державної прикордонної служби України виявили військовослужбовця Збройних сил України, який намагався потрапити на тимчасово окуповану територію, маючи при собі особову справу іншого військовослужбовця.