Росія вириє рів довжиною 50 км вздовж кордону з Україною

Понеділок 09 лютого 2015 17:57

Прикордонне управління ФСБ Росії по Брянській області шукає підрядника для риття противотранспортного рову вздовж кордону. Відповідне повідомлення про проведення електронного аукціону розміщено на сайті держзакупівель.

Вартість робіт у відомстві оцінили в 10 млн руб. "Противотранспортный рів призначений для створення перешкоди руху транспортних засобів. Рів являє собою траншею глибиною і шириною 1,5 м з укладанням вибраного грунту в безперервний земляний вал з одного боку", - зазначено в описі проекту.

У документації до закупівлі вказана також довжина рову - 50 км (протяжність брянського ділянки російсько-українського кордону - 354 км).

Роботи планується проводити в прикордонних з Україною районах - Климовському, Стародубському, Погарському, Суземському і Севському.

Зазначимо, Брянська область межує з Чернігівською і Сумською областями України.

Нагадаємо, у зв'язку з російською агресією Україна планує встановити на кордоні з РФ так звану "Стіну" (інша назва - "Європейський вал"), на будівництво якої в 2015 р. передбачено 300 млн грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся