Росія, США і Браха можуть провести зустріч по Сирії в січні

НовиниПолітика    30.12.2012 - 16:47

Представники Росії і США можуть провести зустріч зі пецпосланцем ООН і ЛАГ по Сирії Лахдаром Брахімі вже в січні. Про це повідомив заступник міністра закордонних справ Росії Геннадій Гатілов.

"Брахімі готовий до продовження човникової місії зі сторонами в конфлікті і до зустрічей в потрійному форматі Росія - США - Брахімі. Такий контакт може відбутися вже в січні", - написав дипломат у своєму мікроблозі в Twitter.

Він також додав, що переговори з Брахімі показали, що можливість для політврегулювання в Сирії все ще зберігається.

Про тристоронню зустріч сторони домовилися на початку грудня на зустрічі глави російського МЗС Сергія Лаврова з держсекретарем США Хілларі Клінтон і Лахдаром Брахімі в Дубліні.

За словами Лаврова, в рамках запланованої зустрічі планується "будучи обізнаними про реальну ситуацію в Сирії, просто обмінятися думками про те, як потрібно рухатися в напрямку врегулювання сирійської ситуації".

Лахдар Брахімі був призначений на посаду спецпосланця ООН і ЛАГ по Сирії 17 серпня 2012 р. У жовтні після переговорів Брахімі з Президентом Сирії Башаром Асадом і представниками повстанців між воюючими сторонами було оголошено перемир'я під час мусульманського свята Ід аль-Адха.

Читайте також: Сирійська опозиція заявляє про сотні убитих в боях з урядовими військами за Хомс

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top