Росія з 16 червня введе заборону на ввезення картоплі з України

Росія з 16 червня введе заборону ввезення картоплі з України.

Росія з 16 червня введе заборону ввезення картоплі з України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Россільгоспнагляду.

"У зв'язку з неодноразовими випадками виявлення карантинного для Російської Федерації об'єкта золотистої картопляної нематоди Globodera rostochiensis (Woll) Behrens, в цілях забезпечення фітосанітарної безпеки території Російської Федерації, відповідно до пункту 1 статті VII Міжнародної конвенції з карантину та захисту рослин (Рим. 1951, в редакції 1997 р.) Россільгоспнаглядом з 16 червня 2014 року вводяться тимчасові обмеження на ввезення картоплі продовольчої (код ТН ЗЕД ТЗ 070190) з України в Російську Федерацію", - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що картоплю продовольчу, відвантажений до 16 червня 2014 року, підлягає до ввезення на територію Російської Федерації за результатами карантинного фітосанітарного контролю.

Нагадаємо, раніше Россільгоспнагляд ввів режим посиленого лабораторного контролю щодо продукції українського підприємства - філія "Роменський молочний комбінат" ПП "Рось", та виробництва яловичини українського підприємства ЗАТ "Агропродукт", а також сиру виробництва українського підприємства ТОВ "Лозівський молочний завод".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся