Росія продовжує надавати військову допомогу бойовикам, - Держдеп

НовиниПолітика    24.06.2014 - 09:18
Представник Держдепартаменту США Марі Харф заявила, що у Вашингтоні бачать докази військової підтримки ополченців на сході України з боку Росії.

Представник Держдепартаменту США Марі Харф (на фото) заявила, що у Вашингтоні бачать докази військової підтримки ополченців на сході України з боку Росії.

"Ми бачили докази триваючої російської військової підтримки сепаратистів і нового постійного нарощування російських військ на кордоні", - сказала Харф на брифінгу.

"Минулого тижня, 13 червня, Росія направила танки з місця розгортання на південно-заході Росії в східну Україну. І у нас є інформація, що для перекидання з того ж ділянки були готові додаткові танки. 20 червня ОБСЄ передала свідчення очевидців, які бачили, як військовий конвой без розпізнавальних знаків перетинав Луганськ. У цій колоні були танки і бронетранспортери", - зазначила представник Держдепу.

"У нас також є наземні фотографії знищених реактивних систем залпового вогню БМ-21 в Луганську, які спочатку належали російській мотострілецької бригади. Таким чином, є багато інформації про те, що танки, ракетні установки з Росії перетинають кордон України", - підкреслила Харф.

Вона також заявила, що російські дані про величезному числі біженців з України є невірними.

"Так. Вони неправильні", - сказала Харф, відповідаючи на питання журналіста.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top