Росія допоможе Білорусії протистояти санкцій ЄС

Росія підтримає Білорусію, яка стала об'єктом санкцій Європейського союзу (ЄС) після розгону багатотисячних демонстрацій проти переобрання Олександра Лукашенка на четвертий президентський термін у грудні 2010 року, арештів сотень і тюремних вироків десяткам незадоволених. Про це Президент Росії Путін заявив під час свого візиту до Білорусі, передає агентство Reuters.

"Білорусь і Росія будуть координувати зусилля з протидії спробам втручання у внутрішні справи держав-учасниць союзної держави ... надання на них тиску шляхом введення обмежувальних мір чи санкцій", - йдеться в спільній заяві, яку прийняли Путін і Лукашенко.

Білорусія стала об'єктом санкцій ЄС після жорсткого розгону багатотисячних демонстрацій проти переобрання Лукашенка на четвертий президентський термін у грудні 2010 року, арештів сотень і тюремних вироків десяткам незадоволених.

За останній рік Лукашенко випустив з в'язниць більшість опонентів, яких влада називає кримінальними злочинцями. Проте ЄС не поспішає скасовувати санкції проти білоруських чиновників і компаній, та заявляє, що почне діалог з білоруською владою тільки після звільнення всіх політв'язнів.

Зазначимо, що це був перший державний візит Путіна після обрання його на пост Президента Росії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся