Росія і Китай відповідальні за ядерне озброєння КНДР, - Держдеп

НовиниПолітика    29.07.2017 - 07:33
Фото: Держдеп США (U. S. Department of State)
Фото: Держдеп США (U. S. Department of State)

Економічне співробітництво РФ і Китаю з КНДР дозволяє останньому розвивати ядерну і ракетну програми

У США вважають, що відповідальність за ядерну політику КНДР і чергові випробування балістичних ракет несуть Росія і Китай. Про це йдеться в офіційній заяві Держдепартаменту США, передає DW.

Згідно з заявою, "Росія і Китай несуть особливу відповідальність за зростаючу загрозу регіональної та глобальної стабільності", оскільки економічне співробітництво цих двох країн з північнокорейським режимом дозволяє останньому розвивати ядерну і ракетну програми.

Також в Держдепартаменті "рішуче засуджують" чергове випробування КНДР міжконтинентальної балістичної ракети, яке назвали "кричущим порушенням численних резолюцій Ради Безпеки ООН, що відображають волю світового співтовариства".

Крім цього, в Держдепі закликали "всі країни зайняти тверду позицію щодо Північної Кореї, підтримуючи і зміцнюючи санкції ООН" з тим, щоб режим у Пхеньяні відчув на собі наслідки свого неухильного прагнення до створення ядерної зброї і засобів його доставки".

У заяві підкреслюється, що США прагнуть до мирного створення без'ядерної зони на Корейському півострові і припинення ворожих дій з боку КНДР.

"Як вже підкреслювалося раніше, ми не допустимо перетворення КНДР в ядерну державу і не відмовимося від своїх зобов'язань по відношенню до партнерів і союзників в регіоні", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, КНДР заявила про другий ракетний запуск.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top