У Росії заявили про зниження видобутку нафти в рамках угоди з ОПЕК

Субота 25 березня 2017 20:14
У Росії заявили про зниження видобутку нафти в рамках угоди з ОПЕК
Фото: видобуток нафти в Росії

РФ знизила видобуток нафти на 185 тисяч барелів на добу

Росія знизила видобуток нафти на 185 тисяч барелів на добу, порівняно з показниками жовтня 2016 року, в рамках домовленості з ОПЕК. Про це заявив міністр енергетики Росії Олександр Новак, передає ТАСС.

"Зараз на 185 (тис. бар./добу - ред.)", - відповів він на питання про скорочення видобутку нафти.

За словами Новака, Росія буде скорочувати видобуток нафти поетапно, "виходячи зі своїх технічних можливостей".

Як відомо, у листопаді 2016 року було досягнуто домовленості між країнами ОПЕК про скорочення нафтовидобутку. Сторони домовилися, що члени організації скоротять обсяг видобутку нафти на 1,2 млн бар. Крім того, до угоди приєдналися ще 11 країн, які не є членами ОПЕК, в тому числі і Росія. Москва зобов'язалася скоротити добовий видобуток вуглеводнів на 300 тис. бар. у першій половині 2017 року.

У січні Росія знизила видобуток нафти більш ніж на 117 тис. бар./добу, що вдвічі перевищує обсяг планового скорочення. Новак відзначав, що російські нафтовики знижують нафтовидобуток добровільно, тому що це "дійсно вигідно як для самих компаній, так і для бюджету Росії".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ціни на нафту опустилися до чотиримісячного рівня після того, як дані про обсяги запасів нафти у США показали, що вони ростуть швидше, ніж очікувалося.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся