У Росії пройде тренування з цивільної оборони за участю 40 млн осіб

НовиниПолітика    02.10.2016 - 22:34
Фото: тренування з цивільної оборони
Фото: тренування з цивільної оборони

Тренування відбудеться з 4 по 7 жовтня

МНС РФ проведе Всеросійське тренування з цивільної оборони, яке охопить понад 40 млн осіб. Про це повідомив директор Департаменту цивільного захисту міністерства Олег Мануйло, передає "Інтерфакс".

"Тренування відбудеться з 4 по 7 жовтня. У ньому візьмуть участь понад 40 млн осіб, понад 200 тисяч фахівців аварійно-рятувальних формувань, близько 50 тисяч одиниць техніки", - сказав він.

Зазначено, що будуть залучені федеральні органи виконавчої влади, керівники регіонів, органи місцевого самоврядування та організації.

Також у відпрацюванні заходів цивільної оборони братимуть участь позаштатні аварійно-рятувальні формування. В ході тренування буде перевірена реальність складених планів на різні періоди і готовність усіх сил і засобів до дій.

"На практиці будуть відпрацьовані оповіщення та збір керівних федеральних міністерств і відомств, органів виконавчої влади суб'єктів РФ і місцевого самоврядування", - розповів Мануйло.

За його словами, будуть відпрацьовані дії з евакуації, видачі засобів індивідуального захисту, розгортання санітарно-обмивальних пунктів.

"Крім того, в готовність буде приведено захисні споруди цивільної оборони. За погодженням із регіональною та муніципальною владою буде перевірено системи екстреного оповіщення населення про виникнення НС або їх загрозі", - повідомив Мануйло.

Очікується, що в ході тренування проінспектують й окремі підвідомчі медичні установи з питань якості надання медичної допомоги.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Луганській області проросійські бойовики в ході "навчань" втопили три бойові машини піхоти.

On Top