У Росії озвучили умови перемир'я в Сирії

НовиниПолітика    24.09.2016 - 15:22
Фото: Сергій Лавров озвучив позицію РФ щодо перемир'я в Сирії
Фото: Сергій Лавров озвучив позицію РФ щодо перемир'я в Сирії
Масовані авіаудари в Алеппо: кількість загиблих зросла до 90 осіб У Сирії знайшли фрагмент російської бомби на місці атаки гумконвоя

Останніми днями РФ спостерігає злиття опозиційних угрупувань

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що відновлення режиму припинення вогню у Сирії можливе, лише коли Москві доведуть бажання відділити сирійську опозицію від терористів. Із такою заявою очільник російського МЗС виступив 24 вересня в ефірі телеканалу "Россия-1", передає "Інтерфакс".

Він при цьому наголосив, що Москва більше не погоджуватиметься на "односторонні кроки" щодо дотримання перемир'я в Сирії.

"Зараз можна говорити про реанімацію перемир'я виключно на колективній основі, коли не ми повинні комусь щось доводити в односторонньому порядку, а коли нам повинні довести, що йдеться про щире бажання відділити опозиціонерів, які співпрацюють із американською коаліцією, від "Джабхат ан-Нусри", потім добити її, а опозиціонерів зробити частиною політичного процесу", - зазначив Лавров.

За його словами, якщо Росії цього не доведуть, то в неї закріпиться підозра, що "все це затіяно, щоб вивести "Джабхат ан-Нусру" з-під удару".

На думку російського міністра, останніми днями РФ спостерігає злиття опозиційних угрупувань.

Нагадаємо, в Сирії третю добу поспіль тривають авіаудари по підконтрольній опозиції частині провінції Алеппо.

Читайте в розділі

Порошенко представив нового начальника розвідки Бурбу

ДНР і ЛНР пропонують ще 7 ділянок для розведення сил на Донбасі

У Росії порушили справи проти 6 українських військових за обстріли на Донбасі

On Top