ua en ru

Россільгоспнагляд вводить обмеження на постачання яловичини і свинини з України

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) з 28 жовтня 2014 р. вводить обмеження на ввезення в Росію яловичини і свинини виробництва українського підприємства "Конотопм'ясо".

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) з 28 жовтня 2014 р. вводить обмеження на ввезення в Росію яловичини і свинини виробництва українського підприємства "Конотопм'ясо". Про це повідомляє прес-служба російського відомства.

Як пояснюють в Россільгоспнагляді, в період посиленого лабораторного контролю в охолодженої яловичини вказаного підприємства були виявлені бактерії кишкової палички (БГКП) і перевищення кількості мезофільних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганізмів (КМАФАнМ).

Згідно з інформацією на сайті російського відомства, обмеження торкнуться яловичини, свинини, а також яловичих та свинячих субпродуктів і жирів.

Нагадаємо, раніше Россільгоспнагляд не пропустив в Крим 5 т м'яса з України.