Россільгоспнагляд не пустив в Крим понад 80 т української яловичини

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) не пустила в Крим понад 80 т яловичини з території України.

Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) не пустила в Крим понад 80 т яловичини з території України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Россільгоспнагляду.

"За один вечір на двосторонній автомобільний пункт пропуску "Перекоп" прибули чотири фури з яловичиною майже по 20 тонн кожна, які слідували з Херсонської та Миколаївської областей України. Всі партії м'яса намагалися провезти без обов'язкового маркування на блоках, яка могла б засвідчити справжнє походження продукту. Крім того, в кузові одного з транспортних засобів було виявлено поліетиленовий пакет з маркувальними етикетками, якими згодом міг бути наклеєний на м'ясні блоки. В автотранспорті також виявлені упаковки з печінкою без супровідних ветеринарних документів, які не включені до декларації вантажів", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що при проведенні перевірки продукції у п'ятій автомашині серед 19,7 т м'ясних блоків, задекларованих як яловичина, інспектори управління Россільгоспнагляду виявили 14,5 т свинини, що становило три чверті вантажу.

"Документів, які підтверджують безпеку такого м'яса, у підприємців не було", - повідомили в службі.

Нагадаємо, з 29 серпня Россільгоспнагляд посилив перевірки яловичини з України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся