ru ua

Росспоживнагляд заборонив ввозити в РФ сирну продукцію українського Лозівського молочного заводу

Росспоживнагляд ввів заборону на ввезення на територію Росії сирних продуктів, вироблених на українському підприємстві ТОВ "Лозівський молочний завод"

Росспоживнагляд ввів заборону на ввезення на територію Росії сирних продуктів, вироблених на українському підприємстві ТОВ "Лозівський молочний завод". Про це повідомляє прес-служба Росспоживнагляду.

При дослідженні молочної продукції, виробленої на зазначеному заводі, виявлені порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів.

"Так, при дослідженні продукту сирний "Монастирський" з рослинним жиром, виявлено невідповідність за вмістом молочного жиру, а також невідповідність фактичної масової частки жиру зазначеної на етикетці. При дослідженні продукту сирний "Вершковий" з рослинним жиром, встановлено, що інформація, заявлена на етикетці, за вмістом білка, молочного жиру в жировій фазі не відповідає фактичному змісту", - йдеться в повідомленні.

Крім того, не відповідають вимогам Технічного регламенту на молоко і молочну продукцію органолептичні показники, вміст транс-ізомерів ненасичених жирних кислот і фітостеринів.

У зв'язку з цим Росспоживнагляд призупинив з 9 липня 2014 р. ввезення на територію РФ сирних продуктів, вироблених на Лозівському молочному заводі.