Росспоживнагляд хоче проінспектувати кондитерські підприємства Roshen

Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Росспоживнагляд) запропонувала Україні направити інспекторів на кондитерські підприємства компанії Roshen, повідомили в прес-службі відомства.

Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Росспоживнагляд) запропонувала Україні направити інспекторів на кондитерські підприємства компанії Roshen, повідомили в прес-службі відомства.

"Міністру аграрної політики та продовольства України Миколі Присяжнюку направлено лист з пропозицією провести документарну перевірку та інспектування підприємств кондитерської корпорації Roshen на території України", - йдеться в повідомленні Росспоживнагляду.Нагадаємо , що 29 липня Росспоживнагляд ввів заборону на постачання в РФ кондитерської продукції з українських фабрик корпорації Roshen у зв'язку з її невідповідністю вимогам до якості . Корпорація відкидає ці звинувачення. А Росспоживнагляд після перевірок заявив , що 90 % перевіреної продукції не відповідають стандартам , однак претензії стосуються лише маркування.

Позапланові перевірки продукції корпорації Roshen провели відповідні органи Казахстану , Узбекистану , Таджикистану, Киргизії та Молдови , Киргизії: порушень не виявлено.

Разом з тим , Roshen оцінює втрати України від заборони поставок його продукції в Росію в 1 млрд грн.

Корпорація Roshen , один з найбільших на Україні виробників кондитерських виробів , включає в себе Київську, Маріупольську (Донецька обл.), Кременчуцьку (Полтавська обл.) і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат "Бершадьмолоко" , Літинський племзавод (обидва - Вінницька обл.), а також Липецьку фабрику Roshen (РФ) , Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина).

Корпорація виробляє до 200 видів кондитерських виробів: шоколадні та желейні цукерки , карамель , шоколад , печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти. Загальний обсяг виробництва продукції досягає 410 тис. тонн на рік.

Згідно з даними "Інвестгазети", в 2012 році корпорація Roshen збільшила чистий дохід на 5,7 % - до 8,12 млрд грн, тоді як її чистий прибуток виріс в 9 разів - до 1,359 млрд грн.

До складу корпорації Roshen входять Київська, Кременчуцька, Вінницька, Маріупольська кондитерські фабрики на Україні, Липецька кондитерська фабрика "Ліконф" (Росія), Клайпедська кондитерська фабрика Klaipedos konditerija (Литва).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся