ru ua

У Ярославського підтвердили факт покупки бізнесменом компанії "ІНГО Україна"

У Ярославського підтвердили факт покупки бізнесменом компанії "ІНГО Україна" Фото: Олександр Ярославський

На сьогодні вже підписані документи щодо купівлі 25-відсоткового пакета акцій

Група DCH Олександра Ярославського підтвердила факт купівлі бізнесменом компанії "ІНГО Україна". Про це йдеться в поширеному офіційному прес-релізі DCH.

"Станом на сьогоднішній день вже підписано документи на купівлю 25%-го пакета акцій, завершуються формальні процедури щодо закриття угоди. Подальша стратегія DCH по відношенню до даного активу спрямована на збільшення частки до 100%", - йдеться в повідомленні.

Власник і президент DCH Олександр Ярославський, коментуючи купівлю компанії, зазначив, що "зовнішні інвестори не прийдуть, якщо не побачать, що всередині є життя".

"Чому купив? Тому що економіку треба піднімати, а в країну інвестувати. Зовнішні інвестори не прийдуть, якщо не побачать, що всередині є життя, що український бізнес не тікає, а вкладає. А чому ІНГО? У січні вдалося запустити ХТЗ, виробничий процес налагодили, трактори почали сходити з конвеєра – стало нудно і купили ІНГО. Так актив за активом будемо рухатися і далі", - заявив Ярославський.

Зазначимо, група DCH Олександра Ярославського за 20 років роботи в Україні успішно займалася розвитком різних інвестиційних проектів, в числі яких "УкрСиббанк", Черкаський "Азот", "Київстар" та ін. За даними ЗМІ, інвестиції Ярославського у розвиток Харківського регіону перевищили 1 млрд доларів, з них 300 млн доларів - в підготовку інфраструктури Харкова до Євро-2012. Попереднім придбанням бізнесмена став Харківський тракторний завод, який після 10-місячного простою почав роботу в переддень православного Різдва поточного року.

"ІНГО Україна" - одна з найстаріших і найбільших українських страхових компаній, яка стабільно входить у число лідерів ринку за сумами страхових виплат, обсягом страхових премій та величиною власних активів. Компанія має 28 видів ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, розгалужену філіальну мережу, обслуговує і роздрібних, і корпоративних клієнтів.

В кінці 2016 року Рейтингове агентство "IBI-Rating" підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг компанії на рівні uаАА (найвища надійність) з прогнозом "стабільний".