Ярослав Москаленко очолив Київську обласну федерацію футболу

Четвер 21 вересня 2017 21:32
Ярослав Москаленко очолив Київську обласну федерацію футболу
Фото: Ярослав Москаленко (з відкритих джерел)

Також у ході позачергової конференції КОФФ було обрано новий склад керівних органів

У Києві 21 вересня в ході ювілейної X позачергової конференції Київської обласної федерації футболу (КОФФ) було обрано новий склад керівних органів та призначено народного депутата Ярослава Москаленка головою федерації. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Москаленка.

У Будинку футболу, де проходила конференція, зібралося більше ста делегатів – представники районних федерацій, громадських організацій, футбольної громадськості міст і районів.

Делегати підтримали кандидатуру Москаленка практично одностайно. Також були обрані заступники голови КОФФ. Ними стали Леонід Джужик, Олександр Нігруца, Олег Балагура, Андрій Засуха, Віталій Крупенко та Леонід П’ята.

Оновили склад виконавчого комітету КОФФ із 17 фахівців. Також голосуванням було вирішено припинити діяльність громадської організації КОФФ і створити громадську спілку КОФФ із затвердженим новим статутом.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся