"Роскосмос" повідомив про аварію космічної вантажівки "Прогрес"

НовиниНадзвичайні події    01.12.2016 - 20:24
Фото: "Роскосмос"
Фото: "Роскосмос"

Корабель був втрачений над територією Туви, більшість фрагментів згоріли в атмосфері

З космодрому Байконур сьогодні, 1 грудня 2016 року, був здійснений пуск РН "Союз-У" з транспортним вантажним кораблем (ТВК) "Прогрес МС-04". На висоті 190 кілометрів корабель "Прогрес" був втрачений, повідомляє прес-служба "Роскосмосу".

"1 грудня 2016 року з космодрому Байконур був здійснений пуск РН "Союз-У" з транспортним вантажним кораблем (ТВК) "Прогрес МС-04". До 382 секунди політ ракети-носія проходив штатно. Після 382 секунди польоту приймання телеметричної інформації припинився. Штатні засоби контролю не зафіксували функціонування корабля на розрахунковій орбіті", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, корабель "Прогрес" був втрачений над безлюдною гірською територією в Туві, більшість фрагментів згоріли в атмосфері.

"За попередньою інформацією, в результаті нештатної ситуації втрата ТВК сталася на висоті близько 190 км над важкодоступною безлюдною гірською територією республіки Тува, і більшість фрагментів згоріли в щільних шарах атмосфери", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, втрата вантажного корабля не позначиться на нормальному функціонуванні систем МКС і життєдіяльності екіпажу станції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 18 листопада з космодрому Байконур стартував "Союз МС-03" з новим екіпажем МКС.

On Top