ua en ru

Roshen: продукція компанії в анексованому Криму непридатна до споживання

Roshen: продукція компанії в анексованому Криму непридатна до споживання Фото: Липецька фабрика Roshen (з відкритих ждерел)

У Roshen заявили, що Липецька фабрика не працює з квітня 2017 року і жодне інше підприємство не виробляє цукерки з російськими етикетками

Продукція компанії Roshen в анексованому Криму непридатна до споживання. Про це йдеться у відкритому листі, щодо продукції в анексованому Криму, розміщеному на сайті кондитерської корпорації Roshen.

"Звертаємось до українців, які мешкають в анексованому та окупованому Криму. Будь-яка продукція кондитерської корпорації Roshen, яка може виявитися у продажі в Криму, не придатна до споживання. Термін придатності такої продукції закінчився щонайменше на початку 2018 року, відповідно вона може бути небезпечна для здоров’я", - йдеться у листі.

Таукож зазначається, що на Липецькій фабриці з 1 квітня 2017 року було повністю зупинене виробництво і жодне інше підприємство Roshen не виробляло і не виробляє цукерки з російськими етикетками.

"Остання продукція на Липецькій фабриці була випущена ще у першому кварталі 2017 року, з того часу на фабриці нічого не виготовляється. З 1 квітня 2017 року на Липецькій фабриці було повністю зупинене виробництво. Також свою діяльність зупинив торговий дім та склад готової продукції. Потужності фабрики законсервовані, персонал скорочено. Жодне інше підприємство Roshen не виробляло і не виробляє цукерки з російськими етикетками", - йдетсья у повідомленні.

Також у компанії нагадали, що для продукції Roshen, виробленої в Україні, доступ на російський ринок закритий ще з 2013 року.

"Ми розуміємо, що при підготовці сюжетів, які стосуються Roshen, деякі українські ЗМІ можуть намірено застосовувати маніпулятивні прийоми та подавати неперевірену, недостовірну інформацію, прикладом цього є сюжет, який вийшов на одному з українських каналів 2 жовтня. Тому аби не збирати прострочені цукерки та не розповсюджувати фейкову інформацію, журналістам варто поїхати до російського Липецька і на власні очі переконатися, що ця фабрика не працює", - зазначили у Roshen.