Рома - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Рома - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів Фото: Рома - Реал

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція поєдинку "Рома" - "Реал" розпочнеться РБК-Україна у 21:15, а дивитися матч можна на каналі "Футбол 2".

Італійський клуб спробує вдома надати серйозну боротьбу мадридському гранду у першому матчі плей-офф Ліги Чемпіонів.

17 лютого, 21:45

Рим, "Стадіо Олімпіко"
Рома - Реал, 0:2
Гол: Роналду. 55, Хесе, 86
Рома: Щесни, Флоренці, Манолас, Рюдігер, Дзень, Пьяніч, Венкер, Салах, Наингголан, Ель Шаараві, Перотті
Реал: Навас, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело, Іско, Кроос, Модріч, Родрігес, Бензема, Роналду

Фінальний свисток

87 хв. Замість Флоренці вийшов Тотті, а замість Роналду з'явився Каземіро.

86 хв. Схоже, все вирішено! Хесе пробив низом з-під захисника і м'яч опинився у воротах!

85 хв. Серхіо Рамос рукою зупинив Салаха.

Рома - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів78 хв. Де Россі поміняв Венкера.

70 хв. Відмінний прохід Салаха праворуч завершився прострілом, який встигли накрити захисники.

Рома - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів64 хв. Замість Ель-Шаарві виходить Джеко. А Ковачич вийшов замість Іско.

Рома - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів62 хв. Варан збив тікаючого Перотті.

Рома - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів55 хв. ГОЛ!!! КРІШТІАНО РОНАЛДУ! Прибрав Крішті Флоренці, пробив і м'яч, зачепивши ногу захисника, залетів у ворота!

54 хв. Ель-Шаарві міг забивати після забігу з лівого флангу в центр, але Навас під час вийшов і перекрив удар.

Другий тайм

Перерва

43 хв. Манолас пробив головою після подачі кутового - м'яч пройшов над воротами.

34 хв. Гарна спроба пробити зльоту від Марсело, після якої м'яч пройшов мимо воріт.

28 хв. Поки, крім володіння м'ячем Реала, виділити в грі нічого.

20 хв. А зараз м'ячем заволоділи гості. Але поки далекі заброси плодів не приносять.

14 хв. Поки у Роми більше виходить атакувати. Тобто, тримати м'яч у чужій штрафній.

9 хв. Салах вирішив, що він сьогодні буде грати Мессі, і тому намагається відразу йти на декількох суперників. Але поки жодного разу вдало це не закінчилося.

4 хв. Марсело своєю подачею з флангу відправив у нокдаун Флоренці.

Починаємо!

Нападник "Реалу" Роналду висловився про легенду Риму:

"Франческо Тотті вражає. Він є прикладом для всіх. Тотті наочно демонструє, що вік у футболі не важливий: якщо ти в порядку, то будеш отримувати кайф. Коли Тотті показує таку гру в такому віці, це добре не тільки для нього і футболу, але й для дітей, які на його прикладі бачать, що футбол не знає кордонів".

Команди зустрічалися між собою в Лізі Чемпіонів чотири рази. Останній раз мадридський і римський клуби зійшлися в 1/8 фіналу в 2008 році. І тоді "Рома" двічі перемогла з рахунком 2:1. Загалом, статистика зустрічей говорить на користь римського клубу - вони 4 рази перемагали, 1 разів грали внічию і тричі програвали. Дивно, але "Рома" всі свої програні матчі грала вдома.

Зараз команди складно порівнювати. "Реал" постійно виходить у фінальні стадії Ліги Чемпіонів, а "Рома" лише нещодавно повернулася в еліту європейського футболу. Тим не менш, вже в цьому сезоні римляни видали непоганий домашній матч проти "Барселони", зігравши внічию. Але матч в гостях краще не згадувати - поразка 1:6 надовго залишиться в пам'яті вболівальників.

Звісно, буде дуже цікаво подивитися за дебютом Зінедіна Зідана в Лізі Чемпіонів. При ньому "Реал" оступився лише раз, зігравши внічию з "Бетісом" 1:1. А Бензема і Роналду вийшли на відмінний рівень.

Нападник "Реала" Карім Бензема:

"Ми їдемо в Рим за перемогою, оскільки усвідомлюємо важливість майбутньої гри, хоча в запасі у нас буде домашній поєдинок. Зідан був великим гравцем, а тепер став відмінним тренером з великим досвідом. Зідан передав нам своє бачення футболу і вселив впевненість в команду".