Рома - Ліверпуль: онлайн трансляція (рахунок 4:2)

Рома - Ліверпуль: онлайн трансляція (рахунок 4:2) Фото: "Рома" - "Ліверпуль" (twitter.com/LFC)

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Рома - Ліверпуль. Дивитися матч можна на каналі Футбол 2, а онлайн-трансляція поєдинку на РБК-Україна розпочнеться о 21:45. "Рома" зустрінеться з "Ліверпулем" у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів сезону. На думку букмекерів, у даному поєдинку мінімальну перевагу на боці англійського клубу.

2 травня 21:45
Рим, Олімпіко

- Стартові склади:

"Рома": Алісон, Флоренці, Манолас, Фасіо, Коларов, Де Россі, Найнгголан, Пеллегріні, Ель-Шаараві, Шик, Джеко.
Запасні: Скорупський, Бруно Перес, Жуан Жезус, Гоналон, Жерсон, Ундер, Антонуччі.

"Ліверпуль": Каріус, Александер-Арнольд, ван Дейк, Ловрен, Робертсон, Хендерсон, Мілнер, Вейналдум, Салах, Мане, Фірміно.
Запасні: Міньоле, Клайн, Клаван, Морено, Вудбёрн, Інгс, Соланкі.

Матч завершено 4:2

90 + 4 хв. Звучить фінальний свисток. "Ромі" не вистачило лише одного гола, щоб зробити неймовірний камбек...

90 + 4 хв. Наінгголан робить дубль ударом з 11-метрової позначки.

90 + 3 хв. Клаван грає рукою в своїй штрафній. Суддя призначає пенальті.

86 хв. Рома "буде битися до кінця! Наінгголан забиває третій гол римлян чудовим ударом з-за меж штрафного.

84 хв. Манолас і Робертсон отримують по "гірчичнику".

83 хв. Клаван виходить - Мане йде.

80 хв. Ще один момент у "Роми"! Джеко отримує м'яч за спиною захисника і небезпечно б'є з меж штрафного, але Каріус знову на висоті.

77 хв. "Ліверпуль" старанно сушить гру, не дозволяючи "Ромі" хоч якось підвищити темп і спробувати-таки переламати хід матчу. Зовсім трохи гостям залишається дотерпіти до виходу в фінал Ліги чемпіонів в Києві!

76 хв. Флоренці (Рома) отримує жовту картку.

75 хв. Антонуччі виходить замість Ель-Шаараві.

69 хв. Гоналон виходить - Де Россі йде.

69 хв. Прекрасний момент у Фірміні, який б'є низом після тонкого пасу Салаха - Аліссон рятує ворота.

66 хв. Джеко отримує м'яч у штрафному, але трохи невдало його зупиняє і пробиває з розвороту повз ворота.

63 хв. Ще одна можливість у господарів! Після серії рикошетів у штрафній "Ліверпуля" розгорається справжня пожежа, але все завершується лише кутовим.

60 хв. Відмінний момент у "Роми"! Вийшовши на заміну Дженгиз Юндер пробиває у дотик після пасу з глибини, але Каріус рятує "Ліверпуль".

53 хв. Дженгиз Юндер виходить замість Пеллегріні.

52 хв. І все ж тиск "Роми" приносить плоди! Джеко забиває гол!

46 хв. Розпочався другий тайм.

45 + 1 хв. Завершився перший тайм.

44 хв. Ловрен отримує попередження за порушення у власному штрафному майданчику.

42 хв. "Рома" проводить дійсно хорошу атаку, але Флоренці пробиває з-за меж штрафного повз воріт.

33 хв. "Рома" з усіх сил намагається переламати хід зустрічі, але "Ліверпуль" захищається бездоганно.

26 хв. І тут же "Ліверпуль" знову виходить вперед! Вейналдум точно пробиває головою після розіграшу кутового, скориставшись невдалим виносом Джеко.

25 хв. Неймовірний момент у гостей! Робертсон класно проходить по флангу і прострілює на Мане, чий удар з близької відстані парирує Аліссон.

15 хв. Автогол! "Рома" швидко зрівнює рахунок! Після скидки головою Шика в район лінії воротарського Ловрен намагається вибити м'яч, але потрапляє в голову Мілнер, від якого м'яч залітає у ворота "Ліверпуля".

9 хв. Мане забиває гол! Наінгголан помиляється в простій ситуації, буквально подарувавши м'яч на своїй половині поля Фірміно, який розганяє контратаку "Ліверпуля", виводить Мане один на один - далі все було справою техніки.