Ярмоленко забив свій четвертий гол за "Боруссію"

Ярмоленко забив свій четвертий гол за "Боруссію" Фото: Андрій Ярмоленко (bvb.de)

Однак це не врятувало команду від поразки в матчі з "Ганновером"

Український півзахисник дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко відзначився забитим голом в гостьовому матчі 10 туру Бундесліги проти "Ганновера" (2:4). Про це повідомляється у Twitter команди.

На 52 хвилині поєдинку 28-річний футболіст пробив з льоту з меж штрафного майданчика точно в нижній кут воріт. Українець зрівняв рахунок в матчі (2:2), проте через 8 хвилин "Ганновер" знову вийшов вперед, а "Боруссія" залишилася в меншості. На 85 довели свою перевагу до двох голів - 4:2.

Це четвертий гол Ярмоленко за "Боруссію", два з яких українець забив в Бундеслізі, по одному в Лізі чемпіонів і Кубку Німеччини.

"Боруссія" (20 очок) за підсумками 10 туру втратить лідерство в Бундеслізі. Мюнхенська "Баварія" (20) і "Ред Булл Лейпциг" (19) пізніше ввечері проведуть очний матч і, незалежно від його результату, в турнірі з'явиться новий лідер.

Нагадаємо, аналітичне бюро Opta назвало форварда дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко найкращим гравцем за підсумками 7 туру Бундесліги.