РФ виступає за інтеграцію Донбасу в Україну на "рівних умовах"

НовиниПолітика    06.10.2016 - 14:09
Фото: президент РФ Володимир Путін
Фото: президент РФ Володимир Путін
В полоні бойовиків на Донбасі знаходиться 64 українських військових, - Мотузяник Україна вже понад півтора року не сидить на "газовій голці" Росії, - Порошенко

РФ хоче, щоб на Донбасі не було "гоніння або геноциду російськомовного населення"

Російська Федерація виступає за те, щоб Донбас інтегрувався в Україну на "рівних умовах", щоб там не було "гоніння або геноциду російськомовного населення". Про це заявив директор департаменту загальноєвропейської співпраці Міністерства закордонних справ Росії Андрій Келін, повідомляє ТАСС.

Зокрема, він заявив, що РФ прийняла більше мільйона "біженців" з східної частини України.

"Щоб зупинити потік біженців із східної України ми намагаємося врегулювати кризу в цій країні. Ми виступаємо за те, щоб Донбас інтегрувався в Україну на рівних умовах, щоб там не було гоніння або геноциду російськомовного населення", - заявив він.

Келін також додав, що населення Донбасу має "отримати законодавчо, конституційно оформлений статус", а також пройти амністію.

"Люди там повинні отримати законодавчо, конституційно оформлений статус, пройти амністію, пройти остаточно не тільки військове, а й політичне врегулювання. Це допоможе економічному відновленню та створенню сприятливих умов для розвитку східної України", - заявив Келін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в РФ заявили про наявність більш 280 тис. українців, які отримали статус біженця.

Читайте в розділі

Луценко назвав головну причину конфлікту з Горбатюком

ГПУ скоро визначить того, хто очолить розслідування "справи Януковича"

Ходорковський порадив Європі створити стратегію відносин з РФ на "постпутінський період"

On Top