РФ нав'язала громадянство фігуранту справи Сенцова

НовиниНадзвичайні події    26.07.2017 - 14:48
Фото: Ілля Новіков (РБК-Україна)
Фото: Ілля Новіков (РБК-Україна)

Чирній відсидів уже майже половину терміну

Російська Федерація примусово надала російське громадянство фігуранту справи так званої "терористичної групи Сенцова-Кольченко", українцю Олексію Чирнію, засудженому в Росії до 7 років в'язниці. Про це написав адвокат Чирнія Ілля Новіков на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Я був у нього в понеділок, 24 липня. Перед тим, як вивести Олексія до мене, особисти дали йому прочитати повідомлення, що оскільки його заяву про відмову приймати російське громадянство, яку він подавав у Бахчисараї 18 квітня 2014 року, не виявлено, він тепер за законом про анексію Криму буде вважатися росіянином", – наголосив адвокат.

Захисник вже нагадав, що так вже робили з Сенцовим і з Кольченком.

"Так вже робили з Сенцовим і з Кольченко. І ніяких українських консулів до нього більше не пускатимуть. І розпочату процедуру передачі для відбування решти покарання на батьківщину, згорнуть. У Росії Чирній відсидів уже майже половину терміну", - написав Новіков.

Він підкреслив, що 26 липня Чирнія перевели з загального режиму на ЄПКТ (єдине приміщення камерного типу) – тобто тюремний режим утримання.

 
 

Нагадаємо, Міністерство юстиції України анонсувало направлення Росії запиту про передачу незаконно засудженого українця Олексія Чирнія.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top