РФ нав'язала громадянство фігуранту справи Сенцова

НовиниНадзвичайні події    26.07.2017 - 14:48
Фото: Ілля Новіков (РБК-Україна)
Фото: Ілля Новіков (РБК-Україна)

Чирній відсидів уже майже половину терміну

Російська Федерація примусово надала російське громадянство фігуранту справи так званої "терористичної групи Сенцова-Кольченко", українцю Олексію Чирнію, засудженому в Росії до 7 років в'язниці. Про це написав адвокат Чирнія Ілля Новіков на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Я був у нього в понеділок, 24 липня. Перед тим, як вивести Олексія до мене, особисти дали йому прочитати повідомлення, що оскільки його заяву про відмову приймати російське громадянство, яку він подавав у Бахчисараї 18 квітня 2014 року, не виявлено, він тепер за законом про анексію Криму буде вважатися росіянином", – наголосив адвокат.

Захисник вже нагадав, що так вже робили з Сенцовим і з Кольченком.

"Так вже робили з Сенцовим і з Кольченко. І ніяких українських консулів до нього більше не пускатимуть. І розпочату процедуру передачі для відбування решти покарання на батьківщину, згорнуть. У Росії Чирній відсидів уже майже половину терміну", - написав Новіков.

Він підкреслив, що 26 липня Чирнія перевели з загального режиму на ЄПКТ (єдине приміщення камерного типу) – тобто тюремний режим утримання.

 
 

Нагадаємо, Міністерство юстиції України анонсувало направлення Росії запиту про передачу незаконно засудженого українця Олексія Чирнія.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top