РФ відмовила Україні у видачі політв'язнів Клиха, Карпюка та Чірнія

Середа 20 грудня 2017 14:04
РФ відмовила Україні у видачі політв'язнів Клиха, Карпюка та Чірнія
Фото: Станіслав Клих (youtube.com Радіо Свобода)

Росія не повідомила про причини відмови

Російська Федерація відмовила Україні у видачі політв'язнів Станіслава Клиха, Миколу Карпюка та Олексія Чірнія. Про це у Facebook написав заступник міністра юстиції України Сергій Пєтухов.

"Росія відмовила у передачі в Україну Клиха, Карпюка та Чірнія без зазначення причини та відповідного рішення суду. До цього вже була відмова у передачі Сєнцова та Вигівського", - написав він.

Пєтухов заявив, що такі дії Росії є порушенням умов Конвенції про передачу засуджених осіб 1983 року, тож Україна звернулася до Росії у письмовій формі з вимогою добросовісно виконувати свої міжнародні зобов'язання.

"Допоки продовжується політично вмотивоване переслідування українців в Росії мають діяти персональні санкції, а Росія не може повертатися до міжнародних майданчиків, з яких вона була виключена", - додав він.

 

Росія відмовила у передачі в Україну Клиха, Карпюка та Чірнія без зазначення причини та відповідного рішення суду. До ...

Опубліковано Sergiy Petukhov 20 грудня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США закликали РФ звільнити українських політв'язнів та припинити репресії в Криму.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся