У РФ назвали "пропагандою" заяву Керрі про розслідування військових злочинів у Сирії

НовиниПолітика    08.10.2016 - 00:33
Фото: офіційний представник російського МЗС Марія Захарова
Фото: офіційний представник російського МЗС Марія Захарова

Заяву держсекретаря США пояснюють в РФ тим, що Вашингтон "провалив" свої зобов'язання за домовленостями про перемир'я в Сирії

Заяву держсекретаря США Джона Керрі, який закликав розслідувати можливі військові злочини Росії в Сирії, є "пропагандою". Про це заявила офіційний представник російського МЗС Марія Захарова в інтерв'ю телеканалу "Дождь".

За її словами, своєю заявою Керрі намагається відвернути увагу від зриву угоди про перемир'я в арабській республіці.

"Заява Керрі - це пропаганда. За цією термінологією стоять дуже серйозні юридичні наслідки, і я думаю, що Керрі вживав всі ці терміни з точки зору нагнітання ситуації. Якщо мова заходить про військові злочини, американські представники повинні почати з Іраку. А потім перейти на Лівію, обов'язково на Ємен - розібратися, що там. Я хочу сказати, що такими словами жонглювати дуже небезпечно, бо за плечима американських представників дійсно стоять військові злочини", - заявила Захарова.

Вона також стверджує, що заяву держсекретаря США можна пояснити тим, що Вашингтон "провалив" свої зобов'язання за домовленостями про перемир'я в Сирії.

"Американська сторона просто не змогла виконати угоду про перемир'я. Вони самі сказали нам, що у них немає важелів тиску на опозицію", - заявила представник МЗС.

Нагадаємо, Джон Керрі закликав розслідувати удари Росії і військ президента Сирії Башара Асада як військові злочини.

 

On Top