РФ концентрує війська на кордонах з Україною, а також в Криму і на Донбасі, - Турчинов

НовиниПолітика    16.09.2016 - 15:22
Фото: Турчинов розповів про концентрацію військ РФ на українській території
Фото: Турчинов розповів про концентрацію військ РФ на українській території

Турчинов підкреслив необхідність збереження санкцій проти Росії

Російська Федерація концентрує війська на кордонах з Україною, а також в Криму і на Донбасі. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в ході зустрічі з заступником Генерального секретаря НАТО Таджаном Ілдемом, передає прес-служба РНБО.

"Відбувається концентрація військ Російської Федерації як на окупованих територіях Криму та Донбасу, так і біля кордонів з Україною… Питання продовження санкцій - це те, що примушує економіку Росії обмежувати видатки на зброю, це захист, у першу чергу, не тільки України, але й Європи", - наголосив Турчинов, додавши, що саме тому в продовженні санкцій повинні бути зацікавлені країни-члени Альянсу, які розуміють небезпеку, яка виходить із Росії.

В свою чергу Ілдем підкреслив, що агресія РФ проти України та перегляд російським керівництвом засадничих принципів безпеки – "це те, проти чого категорично виступає НАТО".

"Поки Росія продовжуватиме порушувати міжнародне право, неможливо повернутись до співпраці з нею на попередньому рівні", - запевнив він.

Нагадаємо, в Міністерстві оборони заявили, що військовослужбовці Збройних сил Російської федерації отримали завдання провокувати сили антитерористичної операції (АТО) на Донбасі на порушення режиму тиші.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top