У РФ фонд Бібліотеки української літератури в Москві передадуть Центру слов'янських культур

НовиниПолітика    21.09.2016 - 12:43
Фото: Бібліотека української літератури в Москві
Фото: Бібліотека української літератури в Москві

Книжкове зібрання з Бібліотеки української літератури ляже в основу фонду Центру слов'янських культур

В Російській Федерації вирішили передати фонд Бібліотеки української літератури в Москві Центру слов'янських культур. Відповідне рішення було прийнято в середу на засіданні президії уряду Москви, повідомляє ТАСС.

"Уряд Москви ухвалив рішення зберегти Бібліотеку української літератури і передати її Всеросійській державній бібліотеці іноземної літератури ім. М. В. Рудоміно. Книжкове зібрання ляже в основу фонду Центру слов'янських культур, створюваного в "іноземці". Крім нього, туди увійдуть фонди бібліотеки ім. Рудоміно, різних культурних центрів і зборів бібліотек країн-учасниць Форуму слов'янських культур (ФСК)", - йдеться в повідомленні.

За словами директора Бібліотеки іноземної літератури Вадима Дуда, раніше профіль комплектування бібліотеки іноземної літератури не припускав цілеспрямованого формування колекції літератури українською мовою, але "інтерес публіки до слов'янської, і зокрема української, культури сьогодні дуже високий".

"Департамент національної політики не тільки передає цікавий фонд, але і буде активним учасником заходів, що проводяться на базі Центру", - підкреслив Дуда.

Нагадаємо, навесні 2016 року президент Російської Федерації Володимир Путін доручив представити пропозиції по збереженню та використанню Бібліотеки української літератури.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top