Результатом залізничної блокади може стати зупинка ММК, - директор

Результатом залізничної блокади може стати зупинка ММК, - директор
Фото: ММК імені Ілліча

Виробництво на ММК знижено на 10% через залізничну блокаду

Через блокування залізниці на Донбасі найбільший металургійний комбінат України ММК імені Ілліча зменшив виробництво на 10%, можлива його зупинка, український бюджет не доотримає майже 1,5 мільярда гривень. Про це написав директор підприємства Юрій Зінченко на своїй сторінці в Facebook.

"Прочитав пост Муси Магомедова (Musa Magomedov) про сумні результати блокади залізниці, так званими, "активістами". Хочу підтвердити сказане директором АКХЗ – без тепла і роботи залишаться не тільки жителі Авдіївки. Удар в спину відчули й ми. На ММК імені Ілліча виробництво вже знижено на 10%, намагаємося розтягнути запаси сировини. І це тільки початок. Ми продовжуємо падати. Дивно, що виною тому не бойові дії, а амбіції українських політиків", - написав директор.

Зінченко зазначив, що в 2016 році комбінат перерахував понад 1,3 млрд грн податків до українського бюджету. У той же час, за його словами, можливими результатами блокування залізниці стане зупинка ММК імені Ілліча, ненадходження грошей у бюджет і масове безробіття.

"Я хочу повідомити блокувальників залізниці, що в минулому році наш комбінат перерахував понад 1,3 млрд грн податків до українського бюджету. А тепер про можливі результати вашої діяльності: зниження виробництва і наступна зупинка ММК імені Ілліча, ненадходження грошей до бюджету, безробіття – все це буде на вашій совісті. І так, я теж хочу передати "привіт" від 18 тисячі співробітників комбінату Ілліча та їхніх сімей, які можуть залишитися без засобів до існування", - резюмував Зінченко.

 

Прочитав пост Муса Магомедов (Musa Magomedov) про сумні результати блокади залізниці, так званими, «активіста...

Опубліковано Юрієм Зинченком 15 лютого 2017 р.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся