ru ua

Внаслідок землетрусу та цунамі в Індонезії загинули щонайменше 48 людей

Внаслідок землетрусу та цунамі в Індонезії загинули щонайменше 48 людей Фото: наслідки землетрусу в Індонезії (twitter.com/slawafigo)

Точна кількість жервт землетрусу та цунамі в Індонезії ще не відома

Внаслідок землетрусу та цунамі на індонезійському острові Сулавесі загинули щонайменше 48 людей. Про це повдіомляє Reuters.

Зазначається, що стихія вразила місто Палу на острові. Влада міста заявляє про 48 жертв, однак точна кількість жертв ще не відома.

"Багато жертв цунамі знайдено на узбережжі, але їхня кількість ще не відома", - заявив представник місцевого агентства з надзвичайних ситуацій.

За його словами, ще понад 350 людей постраждали. Рятувальники очікують збільшення кількості жертв. Оскільки лінії зв'язку пошкоджені, звіт про хід рятувальної операції ще не надійшов.

Міністерство безпеки почало відправляти вантажні літаки із гуманітарною допомогою постраждалим. Аеропорт міста закритий. Також перекрито доступ до дороги в місто Палу зі східного боку.

Відомо, що після землетрусу магнітудою 6,1, який стався 28 вересня, сталась низка афтершоків - були зафіксовані поштовхи магнітудою 7,5.

Землетрус спричинив цунамі - окремі хвилі піднялися на висоту до трьох метрів. У місті зруйновано тисячі будинків, лікарень, торгових центрів та готелів. Також у місті обвалився один з мостів - його змило водою.

Нагадаємо, раніше агентство Індонезії з метеорології, кліматології і геофізики передало, що потужний землетрус у Сулавесі викликав цунамі. Користувачі Інтернет почали публікувати відео цунамі в Індонезії.