ru ua

Внаслідок низки нічних атак під Багдадом загинули щонайменше 26 осіб

Внаслідок низки нічних атак під Багдадом загинули щонайменше 26 осіб Фото: ІДІЛ

Серед жертв - 14 поліцейських

Внаслідок низки нічних атак на контрольно-пропускний пункт поліції та на будинок полковника поліції у місті Тікріт під Багдадом (Ірак) загинули щонайменше 26 осіб, зокрема 14 поліцейських. Про це йдеться у повідомленні видання DW.

"Щонайменше 26 осіб загинули в Іраку внаслідок низки нічних атак у середу, 5 квітня. Серед жертв - 14 поліцейських", - йдеться у повідомленні.

Крім того, повідомляється, що внаслідок нічних атак під Багдадом були поранені щонайменше 40 осіб. Ірак покладає провину за напади на екстремістів "Ісламської держави" (ІДІЛ).

За повідомленням місцевих ЗМІ, кілька перевдягнених в поліцейських бойовиків ІДІЛ проникли у школу, в якій перебували біженці, та взяли їх у заручники. Місцеві правоохоронці оточили школу, а бойовики, в свою чергу, підірвали свої "пояси шахіда". Як зазначається, трьох бойовиків було ліквідовано, ще п'ятеро наразі переховуються.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що терористи "Ісламської держави" опублікували звернення до Сполучених штатів Америки та президента США Дональда Трампа.