ru ua

Резніченко: у Дніпропетровській області капітально відремонтовано 90% комунальних доріг

Резніченко: у Дніпропетровській області капітально відремонтовано 90% комунальних доріг Фото: Валентин Резніченко (прес-служба)

З 130 доріг, запланованих на цей рік, 116 вже готові

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації (ОДА) Валентин Резніченко повідомив сьогодні, що в області завершується капітальний ремонт комунальних доріг. З 130 доріг, запланованих на цей рік, 116 вже готові, повідомляє прес-служба адміністрації.

"Новий підхід до ремонту доріг в Україні запровадив президент України Петро Порошенко. Він акцентував увагу на капітальне оновлення покриття. За три роки ми капітально відремонтували понад 500 комунальних доріг. Нове "обличчя" отримали центральні вулиці майже в кожному місті, райцентрі, селищі", - розповів Резніченко.

За його даними, всього в області вже капітально відремонтували 90% комунальних доріг, запланованих на цей рік.

Резніченко: у Дніпропетровській області капітально відремонтовано 90% комунальних доріг

"Ми хочемо, щоб новий асфальт служив якомога довше. Тому вимагаємо від підрядників 5-річну гарантію. Якщо покриття зіпсується раніше, вони повинні виправляти недоліки за свій рахунок", - додав керівник регіону.

Крім того, Дніпропетровська ОДА на під'їздах до Дніпра облаштовує два габаритно-вагових комплекси – на Решетилівській та Криворізькій трасах. Вони будуть контролювати вагу великих фур. Таким чином влада області має намір зберегти побудовані і відремонтовані магістралі.

"На кожному такому комплексі будуть працювати два інспектора – від "Укртрансбезпеки" та Дніпропетровської облдержадміністрації. Плануємо залучати до контролю за вагою великовантажних автомобілів та громадських діячів", – сказав радник голови ОДА Юрій Голик.

Незабаром розпочнеться будівництво ще двох комплексів – на донецькому та запорізькому шосе. У планах – облаштування вагових майданчиків на в'їздах в Кривий Ріг, Павлоград, Кам'янське, Марганець.