Режим торгівлі України з РФ в разі підписання УА з ЄС не буде змінений, - П’ятницький

Режим торгівлі України з Росією в разі підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом (ЄС) не буде змінений. Про це в інтерв'ю радіо "Свобода" заявив урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій П'ятницький.

Так, за його словами, угода про вільну торгівлю України із країнами СНД, яка охоплює торгівельні зв'язки із членами Митного союзу, буде існувати і на далі, відповідно, режим торгівлі з Росією в разі підписання угоди про асоціацію із ЄС не буде змінений.

Водночас П'ятницький заявляє, що ніякого взаємозв'язку між майбутнім підписанням угоди про вільну торгівлю з ЄС і сьогоднішнім падінням промислового виробництва в Україні - немає.

"Продукція українського виробництва, від якої відмовилася Російська Федерація, очевидно вже чимось замінена. Адже не можна відмовитися від продукції, якщо вона потрібна. Наприклад, від трубної продукції відмовляються не на початку року, а протягом декількох років. Якщо відмовляються від вагонів, то відповідні потужності або створюються, або планують створити. І той запас вагонів, який існує зараз в Росії, достатній, щоб задовольнити їхні короткотермінові потреби", - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся