ru ua

Рейтинг Меркель побив антирекорд

Рейтинг Меркель побив антирекорд Фото: Ангела Меркель

Причиною стала позиція Меркель у питанні з біженцями

Рейтинг партійного блоку канцлера Німеччини Ангели Меркель, що складається з Християнсько-демократичного союзу (ХДС) і Християнсько-соціального союзу (ХСС) впав до рекордно низького рівня з 2013 року. Про це йдеться в опитуванні ерфуртського інституту соціологічних досліджень Insa-Consulere, передає DW.

Так, згідно з даними опитування, рейтинг ХДС/ХСС знизився на 2,5 пункта, досягнувши 32,5% - найнижчого показника з моменту останніх виборів до Бундестагу в 2013 році.

Як наголошується, основною причиною втрати канцлером популярності стала її позиція в питанні з біженцями. Опитування також показало, що рейтинг німецької партії євроскептиків "Альтернатива для Німеччини" (AfD) піднявся ще на один пункт, досягнувши 12,5 відсотка.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Баварії Хорст Зеехофер висунув ультиматум канцлеру Німеччини Ангелі Меркель через її політику з прийому мігрантів.

Зокрема, Зеехофер зазначив, що саме тому, що політика федерального уряду, можливо, не відповідає законам, вона повинна взяти на себе витрати з утримання біженців.

У свою чергу канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що країни Європи виявилися не готовими до того напливу мігрантів, з якими вони зіткнулися в 2015 році.