Рева розповів, кому проведуть перерахунок пенсій

НовиниСуспільство    01.12.2016 - 13:44
Фото: Андрій Рева
Фото: Андрій Рева
Рева розповів, скільки пенсіонерів на окупованому Донбасі потребує допомоги Порошенко підписав два закони щодо соціального захисту сімей бійців АТО

Для перерахунку пенсій необхідно 50 мільярдів гривень

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що після ухвалення відповідного рішення у Верховній Раді осучаснення пенсій пройде автоматично для всіх, кому перерахунок не робився з 2012 року, передає прес-служба Кабінету міністрів Украни.

Рева зазначив, що для втілення цього наміру потрібно близько 50 мільярдів гривень. За його словами, для отримання фінансового ресурсу на перерахунок пенсій спочатку треба підняти рівень заробітних плат у бюджетній та небюджетній сферах.

"Заплановане підвищення мінімальної заробітної плати до 3 200 гривень дозволить за рахунок відрахувань у Пенсійний фонд накопичити фінансовий ресурс для подальшого перерахунку пенсій", - сказав міністр.

Він підкреслив, що наразі урядовці розробляють законопроект, який дозволить не лише осучаснити пенсії, а й провести глибоку пенсійну реформу в цілому. Рева наголосив, що осучаснення пенсій планувалося зробити в цьому році, але не вистачило ресурсів.

"Тому цю задачу ми плануємо вирішити в 2017 році", - додав міністр.

Нагадаємо, раніше Рева заявив, що окреме пенсійне забезпечення матимуть тільки військовослужбовці.

Читайте в розділі

Нобелівську премію миру вручили президенту Колумбії

Погода на сьогодні: в Україні дощі, температура до +8

Британці будуть самі вибирати, чи залишитися їм громадянами ЄС після Brexit

On Top