Рева назвав чотири пріоритети соцполітики в Україні

Рева назвав чотири пріоритети соцполітики в Україні
Фото: Андрій Рева розповів про пріоритети уряду у соцполітиці

Глава Мінсоцполітики розповів про основні завдання уряду у забезпеченні добробуту українців

У Кабміні визначили чотири пріоритетні напрями здійснення соціальної політики в Україні. Про це міністр соціальної політики України Андрій Рева повідомив на засіданні Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, передає прес-служба Мінсоцполітики.

"Найбільш актуальним завданням Уряд вважає не пасивне пристосування соціальної політики до обмежених фінансово-матеріальних ресурсів країни, а визначення основних пріоритетів соціальної політики та реформ, які дають змогу впроваджувати в життя принципи соціальної справедливості та забезпечити постійне підвищення добробуту населення”, - сказав Рева.

Першим пріоритетом було визначено комплексну реформу системи оплати праці, запровадження європейських стандартів у сфері соціально-трудових відносин.

"Результатом наших зусиль став ухвалений 6 грудня 2016 року Верховною Радою України Закон № 1774 з інноваційними нововведеннями, які відкрили шлях до позитивних змін у сфері соціально-трудових відносин", - заявив міністр.

Другим пріоритетом він назвав реформу системи пенсійного забезпечення, третім - забезпечення адресності надання державної соціальної допомоги, четвертим - децентралізацію системи соціальних послуг та їх розвиток на рівні територіальних громад.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України запровадив єдині принципи перерахування коштів для осіб на повному державному утриманні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся