Ресурсна база вуглеводнів становить близько 40 млн тонн умовного палива, - Климович

Ресурсна база вуглеводнів, на яких "Надра України" проводить геолого-пошукові роботи, орієнтовно становить близько 40 млн тонн умовного палива. Про це в інтерв'ю РБК-Україна повідомив голова правління НАК "Надра України" Ярослав Климович.

"Ресурсна база буде нарощуватися згідно з нашими перспективними планами за рахунок виконання геолого-пошукових і тематичних робіт, виявлення нових перспективних ділянок надр та відновлення свердловин", - зазначив він.

Климович повідомив, що "Надра України" зараз проводять роботу з аналізу законсервованих і ліквідованих свердловин, що були пробурені дочірніми підприємствами. "За всю історію існування НАК "Надра України" було пробурено близько 5 тис. свердловин. Зараз ми вивчаємо ці свердловини, працюємо над технологіями, які дозволять в перспективі їх реликвидировать, провести інтенсифікацію", - підкреслив він.

Глава НАК "Надра України" додав, що в планах компанії збільшити надходження в баланс держави до 200 млн куб. м газу в разі успішного проведення ремонтних робіт даних свердловин. "Думаю, з того списку до 100 свердловин, які ми зможемо в перспективі реликвидировать, ми все-таки знайдемо перспективні", - зазначив Климович.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся