Під реструктуризацію підпадає понад 23 млрд дол. зовнішніх боргів, - Яресько

Вівторок 16 червня 2015 12:15
Під реструктуризацію підпадає понад 23 млрд дол. зовнішніх боргів, - Яресько
Фото: Наталія Яресько

Через 4 роки уряд хоче отримати співвідношення боргу до ВВП не більше 71%

Під реструктуризацію підпадає понад 23 млрд дол. зовнішніх облігацій України. Про це заявила міністр фінансів України Наталія Яресько з трибуни Верховної Ради України під час звіту про виконання закону України "Про державний бюджет України на 2014 р.", передає кореспондент РБК-Україна.

"Ціла сума, яка підлягає під реструктуризацію, це понад 23 млрд дол. наших зовнішніх облігацій. Наші фінансові цілі від реструктуризації три: протягом 4 років зменшити тиск на платіжний баланс у рамках 15,3 млрд дол. Ці 15,3 млрд дол. я вам не можу сказати, скільки буде у цьому році, у наступному, тому, що ми до того ще не дійшли у наших перемовинах... Друга ціль - щоб наприкінці програми з МВФ, тобто після 4 років, отримати співвідношення боргу до ВВП не більше, ніж 71%. І третя ціль - щоб після цих 4 років наші платежі і наші потреби у фінансуванні цих боргів були не більше, ніж 10% від ВВП у річному обсязі",- заявила Яресько.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада провалила звіт про виконання держбюджету на 2014 р.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся