ru ua

Рескомзем Криму з 2014 р. перейде на фінансування з бюджету Криму

Республіканський комітет Криму із земельних ресурсів (Рескомзем) з 1 січня 2014 р. буде переведений з фінансування з державного бюджету на фінансування з бюджету Криму. Про це повідомляє прес-служба Рескомзему Криму.

Зміни з бюджетом відомства, перш за все, пов'язані з тим, що Рескомзем не включений у територіальні органи Державного агентства земельних ресурсів України, так як комітет є виконавчим органом кримського уряду. У зв'язку з цим земельне відомство буде фінансуватися за рахунок кримського бюджету, який буде отримувати відповідну субвенцію з держбюджету.

На прес-конференції після засідання Ради міністрів його голова Анатолій Могильов зазначив, що Республіканський комітет по земельних ресурсах включений в структуру органів земельних комітетів України.

"Вже прийняті положення в самому Рескомземі, які роблять його органом, який буде розпоряджатися всіма землями. Це все вже узгоджено", - пояснив кримський прем'єр.

Нагадаємо, через те, що Рескомзем не був уповноважений виконувати функції Держземагентства на місцях, з 1 січня 2013 р. комітет втратив можливість розпоряджатися землями сільськогосподарського призначення державної форми власності.