Яресько: Україна готова змінити формат реструктуризації боргу перед РФ

НовиниЕкономіка    21.01.2016 - 12:36
Фото: Наталія Яресько
Фото: Наталія Яресько

При цьому угода з РФ має відповідати програмі МВФ

Україна готова змінити формат реструктуризації боргу перед Російською Федерацією у випадку, якщо це не вплине на економічний ефект від неї. Про це заявила міністр фінансів України Наталя Яресько, повідомляє Reuters.

Міністр підкреслила, що угода з РФ має відповідати, по-перше, програмі Міжнародного валютного фонду, а по-друге - домовленостям, досягнутим в минулому році з приватними кредиторами України.

"Це означає, що не може бути більш вигідних умов, але вони не обов'язково повинні бути ідентичні (умовам, на яких були реструктуризовані приватні євробонди). Вони повинні мати такий же економічний ефект. Вони в принципі будуть відрізнятися з технічної точки зору, але ми повинні в кінцевому підсумку вийти на таку ж чисту вартість", - пояснила вона.

Яресько шкодує, що російська делегація не приїхала на переговори в Давос. При цьому вона додала, що зберігає оптимізм з приводу можливості досягнення угоди з РФ.

Нагадаємо, Росія чекає, коли Україна зробить перший крок до досудовому вирішенню спору по боргу в розмірі 3 млрд доларів, але поки ніяких офіційних пропозицій не було, заявив заступник міністра фінансів Росії Сергій Сторчак.

On Top