Яресько: Мінфін не зможе забезпечити стабільність економіки України без МВФ

Вівторок 15 грудня 2015 16:20
Яресько: Мінфін не зможе забезпечити стабільність економіки України без МВФ
Фото: Наталія Яресько

Сьогодні МВФ є ключовим кредитором для України

Міністерство фінансів України (МФУ) не зможе забезпечити стабільність економіки України без Міжнародного валютного фонду (МВФ). Про це сьогодні на прес-конференції в Києві заявила міністр фінансів України Наталія Яресько, передає кореспондент РБК-Україна.

"Моя точка зору щодо Міжнародного валютного фонду є дуже чітка. МВФ Україні зараз дуже потрібен і без нього ми не можемо забезпечити стабільність нашої економіки, без нього ми не можемо забезпечити стабільність нашої національної валюти, без нього ми не можемо затримувати і зменшувати рівень інфляції", - заявила Яресько.

Вона зауважила, що МВФ для України сьогодні є ключовим кредитором, який надає не лише фінансову підтримку, а й "є символом, чи за правильним шляхом Україна йде своїми економічними реформами".

"Тобто всі інші кредитори спершу дивляться на стан нашої програми з Міжнародним валютним фондом. Якщо ми не будемо діяти за програмою, то всі інші кредитні можливості закриваються для України", - констатувала Яресько.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МВФ може продовжити фінансувати Україну за новими правилами кредитування.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся