ru ua

Яресько: до кінця 2015 року кількість співробітників ДФС зменьшиться на 30%

Яресько: до кінця 2015 року кількість співробітників ДФС зменьшиться на 30% Фото: Наталія Яресько

Число співробітників ДФС скоротитися на 18 тис. чоловік

Кількість працівників Державної фіскальної служби (ДФС) України до кінця 2015 року скоротиться на 30%. Про це сьогодні в ході дискусії на тему: "Податкова реформа і боротьба з корупцією: використання світового досвіду в Україні" повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько, передає кореспондент РБК-Україна.

"Адміністрування податків у цій країні, на жаль, за ці 24 роки створено на базі великої кількості суб'єктивності, дуже велика кількість податківців і сам підхід до платників податків дуже негативний. Ми почали процес зміни ДФС зі зменшення кількості співробітників, тобто до кінця цього року буде зменшено цю кількість на 30%, що становить близько 18 тис. осіб", - сказала міністр.

Також вона нагадала, що була проведена люстрація чиновників, в ході якої люстрованими були 42% від вищих посадових осіб, які, за Законом України, вже не зможуть потрапити на керівні посади до ДФС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Державна фіскальна служба України (ГФС) виявила понад 82 тис. найманих осіб, які працювали без укладення трудових договорів з роботодавцями за 10 місяців 2015 року.