ru ua

Рішення суду щодо активів "сім'ї" Януковича засекретили у інтересах слідства, - Єнін

Рішення суду щодо активів "сім'ї" Януковича засекретили у інтересах слідства, - Єнін Фото: Віктор Янукович (УНІАН)

Розслідування стосовно компанії Investment Capital Ukraine триває

Рішення Краматорського суду про конфіскацію 1,5 млрд гривень оточення Януковича засекретили в інтересах слідства. Про це в ефірі "Громадського радіо" сказав заступник генерального прокурора України Євген Єнін.

"Справа в тому, що щодо приблизно сотні підприємств, які проходять у рамках нашого кримінального провадження, тривають активні слідчі дії. В тому числі з використанням механізмів міжнародно-правової допомоги. Очевидним є те, що робити розслідування в режимі онлайн, аби підказувати ймовірним злочинцям про те, куди ми підемо наступним кроком - це означає прирікати подальші успіхи і зводити нанівець", - повідомив Єнін.

Також посадовець зазначив, що наразі триває розслідування стосовно компанії Investment Capital Ukraine, яка, ймовірно, була пов’язана з виведенням коштів.

"Більше року тому ми допитали керівника цієї компанії, ми піддали сумніву документи, які підтверджували легальність коштів і фінансових оборудок. Тому ми більше двох місяців тому відправили запит для проведення економічної експертизи до однієї з судових експертних установ України. Наразі експертиза триває", - повідомив Єнін.

Нагадаємо, раніше Al Jazeera опублікувала розслідування, в якому стверджує, що до виведення Януковичем 1,5 млрд доларів причетна компанія екс-глави НБУ Валерії Гонтарєвої. Крім того, видання опублікувало рішення суду про спецконфіскацію коштів Януковича.