ru ua

Рішення про нові санкції проти РФ повинні приймати уряди ЄС, - Єврокомісія

Рішення про нові санкції проти РФ повинні приймати уряди ЄС, - Єврокомісія Ілюстративне фото (pixabay.com)

Великобританія збирається розширити санкції щодо РФ

Рішення про нові санкції Європейського союзу проти Москви за отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля і його дочки в англійській Солсбері повинні приймати уряди країн-членів ЄС. Про це повідомила в четвер Єврокомісія, передає Reuters.

Як відомо, зараз ЄС готується продовжити санкції проти Росії, введені за підтримку Кремлем бойовиків на сході України.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що підозрювані в отруєнні колишнього співробітника російської розвідки Сергія Скрипаля та його доньки Юлії працюють у Головному розвідувальному управлінні Міноборони Росії. За словами Мей, операція по отруєнню Скрипалів ймовірно була схвалена не тільки в ГРУ, але і високопоставленими особами в Росії.

Також сьогодні у Великобританії поліція оприлюднила серію фотографій з камер відеоспостереження з двома росіянами, яких звинувачують в отруєнні. Зокрема, записи камер відеоспостереження дали можливість відстежити маршрут пересування Олександра Петрова та Руслана Боширова 3 і 4 березня.

У своєму виступі Мей заявила, що Великобританія збирається розширити санкції щодо РФ. Мей зазначила, що спроби Росії "приховати правду" підсилюють винність.