ru ua

Рішення по апеляціях російських атлетів оголосять в день відкриття Олімпіади-2018

Рішення по апеляціях російських атлетів оголосять в день відкриття Олімпіади-2018 Фото: прапор олімпіади (Olympic.org)

Виїзна панель CAS в Пхенчхані сьогодні розглядає справи спортсменів з РФ

Спортивний арбітражний суд (CAS) оголосить рішення щодо апеляцій російських атлетів в день відкриття Олімпіади-2018. Про це повідомляє прес-служба суду.

"Генеральний секретар CAS Матьє Ріб оголосить рішення, ухвалене виїзною групою арбітражного суду, в головному прес-центрі Пхенчана 2018 року об 11:00 за місцевим часом (04:00 по Києву) 9 лютого 2018 року", - йдеться в повідомленні.

Апеляції на рішення комісій МОК подали 32 російських спортсмена, а також 13 олімпійців і два тренери, які були виправдані Спортивним арбітражним судом, але так і не отримали запрошення МОК для участі в Іграх-2018.

Їх справи розглядає група арбітрів (CAS ad hoc), до якої увійшли три людини: канадка Керол Робертс (голова), швейцарець Бернхард Велта і австралійка Зали Стеггалл.

Як повідомляє Inside the Games, CAS частково задовольнить апеляції 47 російських атлетів і тренерів. Відповідно до джерела, деякі з росіян все ж візьмуть участь в Олімпійських іграх в південнокорейському Пхенчхані.

Офіційна церемонія відкриття Олімпійських ігор в Пхенчхані пройде 9 лютого.

Нагадаємо, у південнокорейському Пхенчхані за день до церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор 2018 року розпочалися змагання.