Ренн - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 1:2)

Ренн - Динамо: онлайн трансляція (рахунок  1:2) Фото: "Ренн" - "Динамо" (twitter.com/dynamokyiv)

РБК-Україна проведе трансляцію поєдинку 3-го туру групового етапу Ліги Європи

Ренн - Динамо. Трансляція поєдинку почнеться на РБК-Україна о 22:00, а дивитися матч можна на Футбол 2. Київське "Динамо" проведе поєдинок проти французького "Ренна" в третій грі групової стадії Ліги Європи. На думку букмекерів, перевага в цьому поєдинку на боці господарів поля.

25 жовтня 22:00
Франція, Ренн, арена Роазон Парк (Рут де Лор'ян)

Другий тайм 1:2

90+6 хв. Лунає свисток про закінчення другого тайму. Київське "Динамо" вирвало перемогу над французьким "Ренном" на останніх хвилинах матчу, граючи в меншості.

90 хв. Компенсовано п`ять хвилин до основного часу другого тайму.

89 хв. ГООООЛ!!! Віталій Буяльський пробив над голкіпером у ворота "Ренна" та вивів "Динамо" вперед у рахунку - 1:2!

84 хв. Володимир Шепелєв отримав другу жовту картку - вилучення, "біло-сині" продовжать грати вдесятьох.

80 хв. Заміна у складі "Динамо": замість травмованого Миколи Морозюка на поле вийшов Че Че.

79 хв. Денис Бойко парирував небезпечний удар Клемана Греньє.

78 хв. Миколі Морозюку надають медичну допомогу після пошкодження брови.

74 хв. Беньяміна Вербича замінив Владислав Супряга.

74 хв. Заміна у складі "Ренна": замість Мбайє Ньянга у гру вступив Хатем Бен Арфа.

70 хв. Дам`єн Да Сілва отримав попередження за грубий підкат проти Беньяміна Вербича.

68 хв. У складі "Динамо" замість Дениса Гармаша у гру вступив Сергій Сидорчук.

61 хв. Заміна у складі "Ренна": замість Ромена дель Кастійо на поле вийшов Бенжамен Буріго

53 хв. Ісмаїла Сарр отримав жовту картку, першу для французів у цьому матчі.

51 хв. Ромен дель Кастійо завдав удару в бік воріт киян - неточно.

48 хв. Після удару Амарі Траоре м`яч пролетів повз ліву стійку воріт "Динамо".

46 хв. Другий тайм розпочався.

45 хв. Перший тайм завершився! Команди пішли на перерву за нічиєї 1:1.

40 хв. ГОЛ. Клеман Греньє зі штрафного влучив у лівий нижній кут воріт "Динамо", Денис Бойко вгадав кут польоту м`яча, проте не зміг завадити голу. Рахунок став нічийним - 1:1.

36 хв. Денис Бойко забрав м`яча до рук після удару зі штрафного від Клемана Греньє.

29 хв. Порушили правила проти Дениса Гармаша.

25 хв. Денис Гармаш отримав попередження.

21 хв. ГООООЛ!!! Томаш Кендзьора, забивши дуже красивий м`яч у ворота "Ренна", відкрив рахунок у матчі. Після передачі з лівого флангу Денис Гармаш не влучив по м`ячу, після чого Томаш Кендзьора добіг до "шкіряного" і потужним ударом здалеку в ближню дев`ятку вивів свою команду вперед у рахунку - 0:1 на користь "Динамо".

18 хв. Денис Бойко впіймав м`яча після удару Мбайє Ньянга.

14 хв. Сідклей віддав передачу з лівого флангу на Буяльського - і Віталій завдав удару, проте неточно.

13 хв. Мбайє Ньянг опинився у положенні "Поза грою".

11 хв. Віталій Миколенко отримав жовту картку за те, що збив Ісмаїлу Сарра.

8 хв. Мбайє Ньянг впав у штрафному майданчику "Динамо", господарі поля вимагали пенальті, та голкіпер не призначив 11-метровий удар.

2 хв. МОМЕНТ! Микола Морозюк із близької відстані міг вразити сітку воріт "Ренна", проте влучив у поперечину!

1 хв. Жеремі Желен після подачі з лівого флангу пробив повз ворота "Динамо".

1 хв. Матч стартував .

- Стартові склади команд:

Ренн: Діалло, Да Сілва, Юханссон, Сарр, Греньє, Ньянг, Бенсебаїні, Андре, дель Кастільйо, Желен, Траоре

Динамо: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Шепелєв, Буяльський, Гармаш, Морозюк, Сідклей, Вербіч

У третьому турі групового етапу Ліги Європи київське "Динамо" відправиться в гості до "Ренну", який поки що випереджає "біло-синіх" в таблиці групи К на одне очко. У стартовому турі "Ренн" здолав на своєму полі "Яблуниця" (2:1), але потім поступився в гостях "Астані" з рахунком 0:2. Кияни обидва матчі - вдома з "Астаною" і на виїзді з "Яблуниця" - завершили внічию 2:2, хоча по ходу обох зустрічей вели в рахунку.